Здравейте, смятам да закупя комплект жираф с прахосмукачка Festool LHS 2-M 225 EQ, тъй като ми предстоят доста ремонти на няколко апартамента, лични и на приятели и смятаме сами да се справим с шпакловката навсякъде. Искаме да вземем качествен жираф и сме се спрели на този, тъй като изглежда, че е може би най-добрия на пазара. Но не сме сигурни за прахосмукачката, от повечето магазини казват, че CTM не се търси, защото го няма като изискване в България за разлика от Германия (дадоха ми пример). Но на доста места четох, че за фино шлайфане CTM все пак си струва по-високата цена. И не съм сигурен коя прахосмукачка да избера.
Може ли да ми кажете според вас как да постъпя, ползвали ли сте ги и какво мислите по въпроса?
Благодаря!
Може ли да ми кажете според вас как да постъпя, ползвали ли сте ги и какво мислите по въпроса?
Благодаря!

