Точно това се двоумя
На село винаги ще има някой, най-малкото през лятото и есента, и понеже изложението е юг, а и е топло целогодишно...все пак е до Гърция 
Аз бих те посъветвал да си вземеш термосифон без налягане.
Ако нямаш нужната височина ше си купиш една бустер помпа и солара може да е монтиран долу на двора.
Парите за бустера са равносилни на парите за цирк. помпа.
Спестяваш от управление,
Елдомските болери са много хубави, но неръждаемите. Този емейлирания ще те вкара в приключение с ръжда от серпентината при ДБ система. Писано е много , има много оплакваня от видни колеги от форума. А и колко, че изкара... ако след 6-7 год протече... егати икономията. 500 лв за нов бойлер.
В крайна сметка решението ще си го вземеш сам.
Успехи!
