Благодаря за отговорите. Тръбите са неръждаеми, гофрирани. Ами толкова ми казаха когато го монтираха между 1 и 2 атм. ама те май бяха млко пишман майстори.
При сина работи на 1 бар, но беше спаднало и под половин и пак работеше. Геодезичната височина най-висока/най-ниска точка е към 4,5 метра. Манометъра е на половин метър от най ниската точка. Системата е със серпентина в 120 л бойлер.
Предпазния вентил не го помня на какво налягане е.
Последно я надух на 1 бар на студено от преправен съд за пръскачка и компресорче да надува в него.
РС е под 1 бар при източена система, но не помня 0,6 или 0,8.
