Здравейте!Да попитам и аз нещо.Имам котел Бисолит Комфорт 03.С него отоплявам 62 м2 апартамент+80л.бойлер.Основното гориво е въглища и малко дърва за разпалване и като цяло съм доволен.Разхода е около 1500кг.въглища и 2 м2 дърва.Въпросът ми е може ли да се сложи на този котел пелетна горелка и ще има ли същия ефект или е по добре да го карам както до сега?Предварително благодаря!
Последна промяна от vectra72 на нед фев 14, 2016 9:44 am, променено общо 1 път.