Дограмата е нова на два месеца. Има външна изолация направена две седмици след дограмата. Тече от ъгъла на обърнатото при дъжд дори и най слаб. Виках фирмата за дограма сложихме отново силикон на фуга перваз отвън. Сипах едно шише вода да видя отича ли се и дали не е от фугата на перваза. Нямаше проблем и реших че всичко е ок. Днес заваля отново и проблема остава. Когато дограмджията беше на оглед каза че санираното е много добро. От кой да търся отговорност алпинисти или дограмджии? Някой има ли идея как да разреша проблема? Алпинистите свалиха перваза за да го заменят с поголям размер за да лепят 8см изолация. Възможно ли е да са запушили нещо или пробили? Преди да дойдат алпинистите валя и тогава също мокреше и от двата ъгъла. Не беше обърнат прозореца и не бе шпакловано вътре и вън за това си помислих че всичко е нормално. Стаята е усвоена тераса последен етаж с итонг. ПОМАГАЙТЕ!

Къде тече. И тече ли или мокри.
Какъв е перваза (подпрозоречен плот). Над този перваз трябва да се виждат дренажните отвори в дограмата. Те трябва да изливат в-у перваза/дъската. Твоите виждат ли се ?
Да не са ги прихлупили алпинистите с монтажа на новата подпозорена дъска? Тези отвори се покриват и с декоративна капачка, но не навсякъде.
Има ли отваряемо крило там де тече?