Харесах си модел но го продават в русия
та питам някой ако има идея как да го сътвора със собствени сили
та питам някой ако има идея как да го сътвора със собствени сили
Прикачен файл
5.jpg (14.64 KиБ) Видяна 4670 пъти
Прикачен файл
4.jpg (19.83 KиБ) Видяна 4670 пъти
Прикачен файл
3.jpg (19.61 KиБ) Видяна 4670 пъти
Прикачен файл
2.jpg (19.68 KиБ) Видяна 4670 пъти
Прикачен файл
1.jpg (25.58 KиБ) Видяна 4670 пъти


