Харесах си модел но го продават в русия
та питам някой ако има идея как да го сътвора със собствени сили
та питам някой ако има идея как да го сътвора със собствени сили
Прикачен файл
5.jpg (14.64 KиБ) Видяна 4682 пъти
Прикачен файл
4.jpg (19.83 KиБ) Видяна 4682 пъти
Прикачен файл
3.jpg (19.61 KиБ) Видяна 4682 пъти
Прикачен файл
2.jpg (19.68 KиБ) Видяна 4682 пъти
Прикачен файл
1.jpg (25.58 KиБ) Видяна 4682 пъти


