• 1
  • 2
Всичко за компютрите, компютърните мрежи.
Lux Æterna - помощник
uTorrent-а при всеки удобен случай ми натриса "MicrosoftEdgeWebView2Setup.exe". Брак по сметка ли е какво е, но е много досадно. След всяко качване и сваляне на торенти деинсталирам Edge-то.

(Ако някой не знае от къде се излюпва - Home/AppData/Roaming/uTorrent/MicrosoftEdgeWebView2Setup.exe )

Как и дали може да се пребори това доброзорно наличие на MicrosoftEdge на моя компютър?

Поздрави
hidrazin - майстор
С каква версия на бозата си? Не че ще успея да помогна де, ама за сравнение...
:partyman:
Lux Æterna - помощник
"Бозичка" Седмица - най-читавата! Антивирусна - Kaspersky (вече) Free. За нея или друга незнам как да задам екзето като "вирус". Болна тема. Не, че ми е проблем, ама искам АЗ да съм си Админа и АЗ да решавам какво ще има на моя кошник!

Поздрави
hidrazin - майстор
ср май 29, 2024 12:06 amLux Æterna написа:
"Бозичка" Седмица - най-читавата!
Напълно съгласен.
Не знам защо е така при теб но краварите искат да знаят всичко и за всеки.
Аз съм с 10-та боза по принуда...
Ако пусна uTorrent и го оставя дълго без да барам машината ми отваря някаква страница в браузъра за тъпа крипто-реклама.
Edge-то е невероятно гов...но. :-D
Абе "демократичен" контрол на ОВЦЕТЕ.
:partyman:
P.S. Май ще минавам на операционна система ... ЗВЕЗДА. :-D
MamaMy - майстор
Още преди време антивируната прорева от uTorrent. От тогава ползвам BitComet. Забранил съм му да се обновява и горе долу се справя добре.
torbalan - Дървен философ
Домашен компютър ли е това?
Има ли някаква причина да се самоизмъчваш с windows?
DundyTheCroc - майстор
Преди бях с BitComet, ама почна да ми прави разни номерца и го смених с qBittorrent, доволен съм.
Lisko - майстор
ср май 29, 2024 6:48 amtorbalan написа:
Домашен компютър ли е това?
Има ли някаква причина да се самоизмъчваш с windows?
Обикновено причината е или
А) любим/незаменим софтуер
Б) липса/наличие на приятели които помагат когато трябва.

Никога не съм видял разлика в бързината на браузърите. Разликите идват единствено от екстеншъните. Ако всички екстеншъни на които държиш ги има в този или онзи браузър - значи няма разлика. В къщи перманентно имам отворени Chrome, FF, Edge. Най-често съм на Chrome. В работата също имам и трите, като преди бях предимно на FF, сега съм предимно на Edge. Windows 11 в къщи и в работата - никакви оплаквания. В работата прекарвам по около час-два на ден на 2 вида линукси, като ходя на пътувания си вземам лаптопа с Lubuntu.
kabel96 - специалист
ср май 29, 2024 9:12 amDundyTheCroc написа:
Преди бях с BitComet, ама почна да ми прави разни номерца и го смених с qBittorrent, доволен съм.
petromaniq66 - специалист
Ако ще е за сваляне действам с андроид. Джамовете бавят.
  • 1
  • 2

Тема "uTorrent и Microsoft Edge" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: