• 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
kr1100 - майстор
вт юли 04, 2023 7:47 pmn_a написа:
вт юли 04, 2023 6:50 pmkr1100 написа:
вт юли 04, 2023 11:45 amTiratroN написа:
А какво правите когато белокрилка нападне доматите или пиперите на терасата? То няма нищо нехимично с което да се пръска и да и действа. То даже и химично няма :)
Има Гугъл .
Nimazal за по-скъпо, масло от Нийм за по-евтино .Растваря се в топла вода.
Неговият Гугъл нищо не пуска...
И вкисната коприва помага
това да не е новия ник на Tekotien / ли беше така ника му / :? :?
MamaMy - майстор
Установи се, че от различни адреси Гугъл търси различно. Уж било интелигентно търсене според местоположението, но никой не ни е питал дали искаме подобна "екстра". Какво общо имат рекламите и дали всяко търсене е свързано с търговия? Май Гугъл прекаляват и злоупотребяват с монополно положение. Малко ги глобяват. Трябва по 10 и в количеството и в размера.
kr1100 - майстор
вт юли 04, 2023 9:49 pmMamaMy написа:
Установи се, че от различни адреси Гугъл търси различно. Уж било интелигентно търсене според местоположението, но никой не ни е питал дали искаме подобна "екстра".
Аз пък нямам такъв проблем. Поне знам какво търся, а има търсачи дето не знаят какво търсят и как да питат.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
вт юли 04, 2023 9:49 pmMamaMy написа:
Установи се, че от различни адреси Гугъл търси различно. Уж било интелигентно търсене според местоположението, но никой не ни е питал дали искаме подобна "екстра". Какво общо имат рекламите и дали всяко търсене е свързано с търговия? Май Гугъл прекаляват и злоупотребяват с монополно положение. Малко ги глобяват. Трябва по 10 и в количеството и в размера.
Изтървал си питането. Аз му казах, че не искам и толкоз
TiratroN - специалист
вт юли 04, 2023 12:49 pmn_a написа:
вт юли 04, 2023 11:45 amTiratroN написа:
вт май 30, 2023 8:12 pmhidrazin написа:
Гугъла никога не се дъни, дънят се тези които не могат да го използват.
Не бих нарекъл себе си човек, който не може да използва търсачки. Все пак търсенето на информация ми е любимо занимание.
Неведнъж съм забелязвал как търсачката не намира неща ,които ги има в интернет. Просто тя не търси навсякъде.
Не знам къде сте ги намерили тия резултати, но аз гъм го написал - в страници от България, никъде не се споменават вредители по копъра. Човек остава с впечатление че копъра няма вредители :)

А какво правите когато белокрилка нападне доматите или пиперите на терасата? То няма нищо нехимично с което да се пръска и да и действа. То даже и химично няма :) Не бяха разни забавящи размножаването препарати, кво ли чудо не беше - напаст голяма е. Докато има пипер и домати, белокрилката не изчезва. Пръскал съм с какво ли не.
Имате проблем, TiratroN, имате проблем и не знам какъв точно
Казах ти, не слушаш . СТРАНИЦИ ОТ БЪЛГАРИЯ. За България говоря, за Български автори, написали нещо на Български език. Напълно ясно е, че чужди има. Странно е защо в България никой не говори по тая тема. Изображение
И все в тоя ход на действията - да сеем копър за да гони вредителите на другите растения. А неговите... на кого му пука :)
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
пон юли 24, 2023 3:32 pmTiratroN написа:
вт юли 04, 2023 12:49 pmn_a написа:
вт юли 04, 2023 11:45 amTiratroN написа:

Не бих нарекъл себе си човек, който не може да използва търсачки. Все пак търсенето на информация ми е любимо занимание.
Неведнъж съм забелязвал как търсачката не намира неща ,които ги има в интернет. Просто тя не търси навсякъде.
Не знам къде сте ги намерили тия резултати, но аз гъм го написал - в страници от България, никъде не се споменават вредители по копъра. Човек остава с впечатление че копъра няма вредители :)

А какво правите когато белокрилка нападне доматите или пиперите на терасата? То няма нищо нехимично с което да се пръска и да и действа. То даже и химично няма :) Не бяха разни забавящи размножаването препарати, кво ли чудо не беше - напаст голяма е. Докато има пипер и домати, белокрилката не изчезва. Пръскал съм с какво ли не.
Имате проблем, TiratroN, имате проблем и не знам какъв точно
Казах ти, не слушаш . СТРАНИЦИ ОТ БЪЛГАРИЯ. За България говоря, за Български автори, написали нещо на Български език. Напълно ясно е, че чужди има. Странно е защо в България никой не говори по тая тема. Изображение
И все в тоя ход на действията - да сеем копър за да гони вредителите на другите растения. А неговите... на кого му пука :)

Прикачен файл

к.jpg
radius - майстор
Аз, поради липса на диметоат, си взех 1 кило https://en.m.wikipedia.org/wiki/Beauveria_bassiana и започва безмилостната еко био сеч по чернозлаткините ларви по туите ... най-много да уморя каквото не искам #-o
nelina_london - специалист
Ще чакам отзвук , защото и аз се мъча да спася една Пиния от вероятни акари .
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
пон юли 24, 2023 11:45 pmnelina_london написа:
Ще чакам отзвук , защото и аз се мъча да спася една Пиния от вероятни акари .
https://ibuilder-bg.techinfus.com/sosna ... #h2_544895
Преводът е убийствен, но все пак е разбираемо, мисля. За диагностика, а дано и лечение

п.п. най-ми харесва тютюневата настойка :-) фасовете в кофа с вода и после пръскаш... но около мен вече никой не пуши
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21

Тема "Малка зеленчукова градина на покрива на ЖК. От А до...Я" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: