Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
cholev - майстор
Пичове бъркате саблените триони с резачките на клони. Тоз BOSCH KEO е резачка на клони, а показания Парксайд е саблен трион- той е подходящ за метал, дърво и прочее материали. BOSCH KEO само за клони.
Аз имам такъв флорабест на 10.8 и след верижното трионче събира паяжините. Да взема да го подаря на некого.
kr1100 - майстор
ср юни 05, 2024 1:54 pmSvetoslavoff1 написа:
Ценно мнение от препатил!
Благодаря, Краси!
Aко искаш мини горе да пробваш верижното. Няма задръсване на светофарчето по Прилеп.
Новата фирма работи бързо на малък участък да отстрани кражбите на предната - протеже на Потника
След ибукито бензин и масла не хабя за щяло и нещяло, но 150 еМеSката не подарявам на никой.
Ал_ - специалист
Аз лично за себе си бих потърсил нещо сходно по параметри с gta 26. Казвам нещо сходно, защото е въпрос на преценка - на щилчето ще му трябва поне още една батерия, екстра бонус би било и бързозарядно устройство, а нямам идея за колко работа ще се използва. Мяркал съм снимки, че шината и веригата му са съвместими с по-евтини машини, но не съм любопитствал дали в действителност е така.
Надявам се, че въпреки компактните си размери не ги подценявате откъм гледна точка на безопасност - ефирно като пеперуда, но с жило на оса
Svetoslavoff1 - майстор
ср юни 05, 2024 8:34 pmАл_ написа:
... ефирно като пеперуда, но с жило на оса
Поетично и точно!
Svetoslavoff1 - майстор
ср юни 05, 2024 8:10 pmkr1100 написа:
ср юни 05, 2024 1:54 pmSvetoslavoff1 написа:
Ценно мнение от препатил!
Благодаря, Краси!
Aко искаш мини горе да пробваш верижното. Няма задръсване на светофарчето по Прилеп.
Новата фирма работи бързо на малък участък да отстрани кражбите на предната - протеже на Потника
Благодаря за предложението, но е грехота сега да кастрим овошки :) А доле не е интересно да стържем някакви дървении.
hidrazin - майстор
Сабления трион не е за кастрене на дървета. К'ъфто и ще да е и колкото и да ви лъжат по рекламите.
Оня боклук BOSCH KEO е едно от много недоразумения на великите BOSCH.
Също като например тяхното недоразумение BOSCH UNEO Maxx
Имам го това "нещо". Става само да го забия изотзад на някой от ръководните кадри в BOSCH.
Барабар с батерията, зарядното и най-вече куфара.
:partyman:
ср юни 05, 2024 9:37 pmhidrazin написа:
......куфара.
:partyman:
Чия фантазия се простира толкова далеч?
hidrazin - майстор
ср юни 05, 2024 9:41 pmТрифон П.Трифонов написа:
Чия фантазия се простира толкова далеч?
Не знам. :? Чия е толкова къса? Аз моех и още "по-нататък" да пиша ама тук четат много хора...
:partyman:
kr1100 - майстор
ср юни 05, 2024 9:06 pmSvetoslavoff1 написа:
ср юни 05, 2024 8:10 pmkr1100 написа:
ср юни 05, 2024 1:54 pmSvetoslavoff1 написа:
Ценно мнение от препатил!
Благодаря, Краси!
Aко искаш мини горе да пробваш верижното. Няма задръсване на светофарчето по Прилеп.
Новата фирма работи бързо на малък участък да отстрани кражбите на предната - протеже на Потника
Благодаря за предложението, но е грехота сега да кастрим овошки :) А доле не е интересно да стържем някакви дървении.
Де що видя сухо - пада. След обиране на плодовете - кастрене на обраното дърво, че наесен кое по-напред.

Тема "Акумулаторен верижен или саблен трион" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: