• 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 17
Всичко за дърводелството
ZEDYCUS - майстор
Цената е много яка, парчето 40 х 50 см ще излезе 15лв, с доставката максимум 20лв. :partyman:
velsi - Почетен майстор
Фрезерът за алуминий, който ползваме при дограмите е 5 мм, спирален с един режещ ръб. Цената му е към 24-27 лева.
ZEDYCUS - майстор
Специално за Еди, че е любопитен :partyman: : пускам тука едни снимки от съботни заигравки на вилата. Чешмата и лепенето на основния камък не е мое дело за съжаление, наехме местна фирма. Аз довърших само плота за мивката и една дупка до чучура, че ги бяха оставили така, а ме дразнеха. Взех 4 плочи гранит от Баумакс за 4,50лв бр. За стабилност добавих отдолу и дървена рамка. Гранита го оставих да стърчи 1,5см извън рамката и нарязах канал за спиране на капката на 5мм от ръба отдолу на плочката с ъглошлайфа.
Остана напролет да стегна навеса около нея и да покрия отвора под мивката с вратичка.

Прикачен файл

ABCD0001.JPG

Прикачен файл

ABCD0002.JPG

Прикачен файл

ABCD0005.JPG

Прикачен файл

ABCD0003.JPG

Прикачен файл

ABCD0004.JPG
EDI - майстор
Абе, знаех си, че не си седял случайно няколко дена на село. :partyman: Много хубаво е станало.Много добре си използвал "гънките на местността", дето има едни лаф. :partyman:
ZEDYCUS - майстор
Мерси. :partyman: Чаках да сменят електромера, добре че ме предупредиха хората от които взимам мляко, иначе на Коледа или Нова година щяха да ме 'изненадът' със срязан кабел-ЕВН си е е....мамата, цяло лято дремеха сега се сетиха.
Гънките са от многогодишно сеене с картофи и фасул. Но вече не го обработваме откак баща ми почина 2010г.
themask - специалист
ZEDYCUS, като си тръгнал встрани от темата - каква е идеята на зидчето около чешмата? :)
ZEDYCUS - майстор
Ще има дървени пейки(дъски за сядане по скоро) на него. :)
themask - специалист
ZEDYCUS написа:
Ще има дървени пейки(дъски за сядане по скоро) на него. :)
Хаха, и момците ще причакват момите, да им напият менците:
Изображение :tonqe:
EDI - майстор
Да ви покажа с какво се сдобих от продавалника.С ей този прав ъгъл с основа, размерите ги виждате, класа е 0.Купих го за 30 лева, предполагам знаете колко струват марковите ъгли клас 0 и с този размер, пък ако не знаете, в мрежата пише. :lol: :-D това е снимката от продавалника, понеже пристигна преди 5 минути, пък съм на работа и няма как да го снимам аз.
nikolson - майстор
Първо - честито! Взел си го без пари. Аз поне съм виждал от този клас твоята цена, само че в евро за десетина сантиметров и то в блистер. То от този клас по-висок е само 00, но той е за лабораторни и калибриращи "ъгълници".
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 17

Тема "Приспособления за оберфреза" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: