Нека намерим най-тънките цени.
gogo7777 - майстор
Одеве ми се обадиха приятели от Чехия. Дошли са в Приморско на почивка и ме викат да се видим. От дума на дума ги попитах харесва ли им България и черноморието. Като цяло са доволни, но изстреляха въпрос към мен и дали това е нормална практика....попитаха ме дали трябва да плащат за чаша лед в заведение. Платили са 1 евро за няколко кубчета лед :shock:
Дадох отклончив отговор, но се замислих....да защитя ли Алчния Бай Ганьо или не.... :?
miroki - майстор
До сега не ми се е случвало да се таксува лед. Може и да не съм видял. Миналата година бях на Приморско, но то за една седмица не може да обиколиш всички заведения. Но в тези които бях нямаше такъв случай. То никъде още не съм имал такъв.
pavelvasilev - специалист
Миналата седмица поисках лед, таксуваха ми - фрапе чаша - 5 цента, на повечето места не са искали нищо засега...

Тема "Най-евтино е на Морето" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: