Одеве ми се обадиха приятели от Чехия. Дошли са в Приморско на почивка и ме викат да се видим. От дума на дума ги попитах харесва ли им България и черноморието. Като цяло са доволни, но изстреляха въпрос към мен и дали това е нормална практика....попитаха ме дали трябва да плащат за чаша лед в заведение. Платили са 1 евро за няколко кубчета лед
Дадох отклончив отговор, но се замислих....да защитя ли Алчния Бай Ганьо или не....
Дадох отклончив отговор, но се замислих....да защитя ли Алчния Бай Ганьо или не....
