Някой да се е сблъсквал с подобен проблем
Фитингите са на почти 3г. Външно са като нови а от вътре все едно са на 80г.
Първите 6 месеца системата беше пълна със син антифриз 60-70% :40-30% вода. След това антифриза почти изцяло беше премахнат като последната година си е само вода.
Серпентината и тръбните пътища са от неръждавейка (с изключение на помпата и около 7-8 фитинга). Панелите са медни Бош солар 4000. Измежду ръждата има лъскави частици с цвят на мед и ми се струва че панелите също се разлагат като фитингите
Някои сблъсквал ли се, виждал ли е нещо подобно? Все едно системата е пълна със соде или някакъв вид киселина
Фитингите са на почти 3г. Външно са като нови а от вътре все едно са на 80г.
Първите 6 месеца системата беше пълна със син антифриз 60-70% :40-30% вода. След това антифриза почти изцяло беше премахнат като последната година си е само вода.
Серпентината и тръбните пътища са от неръждавейка (с изключение на помпата и около 7-8 фитинга). Панелите са медни Бош солар 4000. Измежду ръждата има лъскави частици с цвят на мед и ми се струва че панелите също се разлагат като фитингите
Някои сблъсквал ли се, виждал ли е нещо подобно? Все едно системата е пълна със соде или някакъв вид киселина
