Кой от двата типа дървен, хоризонтален
таван ви допада повече (отнесен към
къща)?
Без или с греди отдолу, като долните
греди може да са на по-голямо разстояние
отколкото ребрата и да нямат носещи функции?

1.jpg (75.14 KиБ) Видяна 2511 пъти

2.jpg (80.26 KиБ) Видяна 2511 пъти

3.jpg (51.96 KиБ) Видяна 2511 пъти

4.jpg (79.37 KиБ) Видяна 2511 пъти

5.jpg (63.88 KиБ) Видяна 2511 пъти
таван ви допада повече (отнесен към
къща)?
Без или с греди отдолу, като долните
греди може да са на по-голямо разстояние
отколкото ребрата и да нямат носещи функции?
Прикачен файл:
1.jpg (75.14 KиБ) Видяна 2511 пъти
Прикачен файл:
2.jpg (80.26 KиБ) Видяна 2511 пъти
Прикачен файл:
3.jpg (51.96 KиБ) Видяна 2511 пъти
Прикачен файл:
4.jpg (79.37 KиБ) Видяна 2511 пъти
Прикачен файл:
5.jpg (63.88 KиБ) Видяна 2511 пъти
