Всичко за дърводелството
kendal - специалист
Много си е хубав шкафа,дори и да имаш проблеми с материала винаги можеш да доработиш
ZEDYCUS - майстор
Хубав лош материал, аз виждам екстра шкаф. =D>
Здраво ме надъхвате за масата за оберката. :cool:
to6o75 - помощник
Красив е, и аз бих искал да мога да направя такъв, но още ми е рано. Аз лично бих го боядисал с, да кажем тъмно сиво-синьо и старо злато дръжки.
пишман_майстор - майстор
Екстра си е станал, браво! Изненадах се като каза, че е от палети , доста играчка е било .
bisermonov - специалист
пет юни 26, 2015 10:52 pmEDI написа:
Бук сакън, по-калпаво дърво за на вън не съм срещал.Че и за вътре. :partyman:
Бук за вън категорично НЕ или там където има вода. Но за вътре стига да знаеш как прекрасно дърво е, не твърдя че е най, разбира се има по-добри материяли но бука имо много положителни качества само да знаеш как да ги извлечеш. Няма лоши материяли всеки мотериал е най-подходящт за определено нещо ноо пак опират нещата до знание.
bulhomes2 - майстор
Ами Бисере, явно твърдиш, че знаеш как да се извлечат качествата на бука. Сподели ги тук!
bisermonov - специалист
пон фев 01, 2021 7:15 pmbulhomes2 написа:
Ами Бисере, явно твърдиш, че знаеш как да се извлечат качествата на бука. Сподели ги тук!
Правена е преди 11г. същите собственици ме потърсиха преди известно време за друга работа, не пропуснах възможноста да попитам за стърбата казаха ми че е в добро състояние още си я ползват 100% Бук.

Прикачен файл

IMG_0172.JPG
IMG_0172.JPG (111.7 KиБ) Видяна 1147 пъти

Прикачен файл

IMG_0169.JPG
bisermonov - специалист
100% Бук

Прикачен файл

20200914_170556.jpg
20200914_170556.jpg (83.36 KиБ) Видяна 1140 пъти
bisermonov - специалист
Не искам да изпадам в спорове пропарения Бук е много хубава дървесина ползвайте го.

Прикачен файл

IMG.jpg

Тема "Какво сътворих днес." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: