Нека намерим най-тънките цени.
falcoh - специалист
Някой има ли мнение за тези свредла за бетон които са от тази седмица /3 или 5 броя на цена 24.99лв/ ? Интересува ме също колко мм са дебели понеже на брошурата не се вижда размера им. Пише само колко е дължината - 3бр. - 100см, 5бр - 60см
Sybev - помощник
пишман_майстор написа:
Имам предният им модел, той е по-слаб по данни от тоя дето ще го има. Справя се с повечето болтове и гайки по джанти на леки коли. Моят е с 320 н.м ако не бъркам, този гледам е с 500н.м., което е предимство и вероятно ще се справя по-добре. Ако го вземеш, използвай качествени ударни вложки, тия дето са към машинката, са от мек материал..
На батерия нямам лидълски и не мога да помогна с мнение там. Имам на друга фирма , но нямат база за сравнение.
[/quote]

Имам на батерии, развива гайки, дават го 400н, а този 500 колкото и да е вярно, ако питаш мен вземи този на 220в, щото другия не държи а батериите са по 50-60 лв. Аз го ползвам постоянно и извън работилницата затова е на батерия.
[/quote]

Благодаря ви много за споделените впечатления. Според това, което споделяте, със сигурност ще ми свърши работа и на мен. Имам всевъзможни машинки от марката и никога не съм бил подвеждан, ест като "майстор любител", надявам се и с тази ще е така.
savagebs - специалист
Здравейте, имам някои машинки парксайд, импакта ми след около 10 зареждания на батерията и година използване взе че спря да работи без ясна причина, смениха ми импакта имаше още малко гаранция, обаче и батерията не ще да работи, купих батерия 4ампер часа и сега върти :) лошото е че явно не е особено трайна машина.
jekasus - майстор
savagebs написа:
лошото е че явно не е особено трайна машина.
Купи си нещо марково, после си говорим за батерии, които се зареждат десетина пъти в годината...
zz_stefanov - майстор
Ми 'марковите' ми се е случвало и само два пъти в годината да ги заредя, а след това всичко си е ОК и си работят пак интензивно.
Като си купувате лидълски боклуци какво очаквате.
Sybev - помощник
съб окт 02, 2021 10:14 amzz_stefanov написа:
Ми 'марковите' ми се е случвало и само два пъти в годината да ги заредя, а след това всичко си е ОК и си работят пак интензивно.
Като си купувате лидълски боклуци какво очаквате.
Знам, че това не бе към мен, но ще се включа. Напълно съм съгласен с написаното от вас. Тук по скоро ставаше въпрос за напълно домашно ползване и обслужване на 2/3 коли два пъти годишно за смяна на гуми, нито по малко, нито повече. И докато за по младите е все още лесна тази смяна, за по възрастните е свързана с умора/запъхтяване, но въпреки всичко не се ходи на гумаджия. По скоро по младите от мързел или от липса на време ползваме повече услугите на гумаджииниците. Та от това цялото нещо е породено и желанието да се вземе нещо за домашно ползване, сами разбирате, че в случая е неоправдано голяма инвестиция за качествени гайковерти. И все пак винаги спора има две страни и винаги и двете са прави за своето. Поздрави.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
съб окт 02, 2021 10:29 amSybev написа:
за напълно домашно ползване и обслужване на 2/3 коли два пъти годишно за смяна на гуми, нито по малко, нито повече. ....инаги и двете са прави за своето. Поздрави.
Акумулатор ако не се ползва и не се разрежда-зарежда СЕ СКАПВА
radius - майстор
Аз не мога да проумея защо за 2 пъти в годината се избира акумулаторен инструмент.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
съб окт 02, 2021 11:36 amradius написа:
Аз не мога да проумея защо за 2 пъти в годината се избира акумулаторен инструмент.
Защото не знаят. Аз узнах, като ми умря винтоверта :-) Е, той първо свърши много работа, та не съжалявам :-)
Chefo77 - майстор
съб окт 02, 2021 11:36 amradius написа:
Аз не мога да проумея защо за 2 пъти в годината се избира акумулаторен инструмент.
Аз пък не разбирам идеята да се инвестират изобщо каквито и да е пари, САМО за да имаш машина, с която 2 пъти в годината да развиеш и завиеш 16/20 гайки/винта...

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: