Много скъп идва Чефо, мисля да заложа на BLACK & DECKER BES700 1600 W за 400 кинта го намирам.
Всичко за дърводелството
pif4o
- специалист
165 мнения в "Избор на циркуляр с изтегляне :)"
pif4o
- специалист
- Мнения: 958
пон дек 20, 2021 1:49 amLutchezar написа: Лидълския на разпродажбите през ноември беше 145. Следващия път е март месец, но си иска обикаляне. За домашна работа щеше да ти свърши работа.145 е без изтеглянето, по спомен с изтеглянето и 210 диск беше около или малко над 200, а другия с 254 диск 300.
pif4o
- специалист
- Мнения: 958
пон дек 20, 2021 9:18 amChefo77 написа:Иначе това метабо му бях хвърлил мерника, беше на 475 лева в практикер, ама аз до де се начудя и се изчерпа, щяха да ми се обадят ако имало в друг филиал ама никои не се обадинед дек 19, 2021 10:53 pmpif4o написа: Много скъп идва Чефо, мисля да заложа на BLACK & DECKER BES700 1600 W за 400 кинта го намирам.Не споря, просто споделям![]()


Chefo77
- майстор
- Мнения: 11276
Е значи Метабото не е твоето 
Виж и това:
https://itt-shop.bg/nastolen-cirkulyar- ... azer-38963
Имах такъв, малко пластмасите са му калпави, ако се счупи няма лепене, отвеждането на прахоляка не е върха, но не е лоша машинка.

Виж и това:
https://itt-shop.bg/nastolen-cirkulyar- ... azer-38963
Имах такъв, малко пластмасите са му калпави, ако се счупи няма лепене, отвеждането на прахоляка не е върха, но не е лоша машинка.
MamaMy
- майстор
- Мнения: 6958
Ако ме питате мен, аз се напатих с уж почти нови машинки втора употреба. Пендула Диалта изрони редуктор след 10 чамови дъски. Сега ми седи за спомен. Три прободни триона и трите работят много хубаво докато на ги натовариш. Единият Енхел си е мой от нов. Купуван е от Метро преди 20 години и е сбъркан от работа. Изглежда почти нов. Като почна да просвирва и да спира, купих един Блекендекер, а той се оказа със същия проблем. Последния е един Спарки който тотално е унищожен. Даже на ротора му е изяден винта иначе можеше поне за части да иде. Като съдя по Енхела си представям колко работа са отхвърлили.
Купувайте си нови и докато са в гаранция яко работа! Като изтече гаранцията следващия и така.
Купувайте си нови и докато са в гаранция яко работа! Като изтече гаранцията следващия и така.
cvetomir_77
- специалист
- Мнения: 881
пон дек 20, 2021 5:40 pmMamaMy написа: Ако ме питате мен, аз се напатих с уж почти нови машинки втора употреба. Пендула Диалта изрони редуктор след 10 чамови дъски. Сега ми седи за спомен. Три прободни триона и трите работят много хубаво докато на ги натовариш. Единият Енхел си е мой от нов. Купуван е от Метро преди 20 години и е сбъркан от работа. Изглежда почти нов. Като почна да просвирва и да спира, купих един Блекендекер, а той се оказа със същия проблем. Последния е един Спарки който тотално е унищожен. Даже на ротора му е изяден винта иначе можеше поне за части да иде. Като съдя по Енхела си представям колко работа са отхвърлили.
Купувайте си нови и докато са в гаранция яко работа! Като изтече гаранцията следващия и така.
+ 100000
Ама пусти пари нали все не стигат и гледаме да спестим, а накрая ни излиза по-скъпо.
Тема "Избор на циркуляр с изтегляне :)" | Включи се в дискусията:
Сподели форума:
Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:
Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook:
Имаш нужда от подходящ професионалист за дома?
- Преустройство, ремонт и реновиране
- ↳ Вашите ремонти
- ↳ Кухня
- ↳ Баня
- ↳ Дневна
- ↳ Спалня
- ↳ Детска
- ↳ Градина
- ↳ Коридор
- ↳ Тераса и балкон
- Направи сам
- ↳ Направи сам
- ↳ Ремонтирай сам
- ↳ Къде е по-евтино?
- ↳ Дърводелство
- ↳ Ел. инструменти
- ↳ Металообработване
- ↳ Конкурс "Направи сам 2012"
- Строителство
- ↳ Всичко за вилата
- ↳ Къщи
- ↳ Саниране
- ↳ Хидроизолация
- ↳ Пасивни и нискоенергийни сгради
- Сухо строителство
- ↳ Окачени тавани
- ↳ Преградни стени и предстенни обшивки
- ↳ Сухи и повдигнати подове
- ↳ Декоративни елементи - колони, трегери, сводове и др.
- ↳ Всичко за гипскартона и гипсфазера
- Въпроси и Отговори
- ↳ Полезни съвети
- ↳ Автомобили
- ↳ Партньори
- ↳ Боядисване и Декориране
- ↳ Вентилация, климатици и термопомпи
- ↳ Водоснабдяване и канализация.
- ↳ Всичко за ремонта
- ↳ Електротехника
- ↳ Отопление
- ↳ Газификация
- ↳ Електроника и Схеми
- ↳ Газобетон
- ↳ От всичко по малко
- ↳ Компютри и периферия
- ↳ Уеб дизайн, PHP, MySQL, JavaScript, HTML..
- ↳ Мобилни устройства, GSM-и
- ↳ Нека се запознаем
- ↳ Recycle Bin
- Статии
- ↳ Практични решения
- ↳ Качване на снимки
- ↳ Какви статии искате?
- ↳ Готварство, туршии и зимнина
- ↳ Отмора и шеги
- ↳ От нищо нещо
- ↳ Не е за вярване
- ↳ Литература
- ↳ Връзки към Интересни сайтове
- Магазин
- ↳ Препоръки и Мнения за он-лайн магазина
- ↳ Крадeни инструменти !!!