Правиш се на 2½. Да ти припомня - resistbody пита къде може да получи отстъпка.
вт апр 19, 2022 1:28 pm6osi6 написа: Правиш се на 2½. Да ти припомня - resistbody пита къде може да получи отстъпка.Няма нужда.
вт апр 19, 2022 10:38 am6osi6 написа:Не личи да има въпрос, както и от теб, но ти явно си по заинтересован от информация за отстъпка.вт апр 19, 2022 1:26 amresistbody написа: реално висман или бош ще е къде ми дадът по-добра отстъпка... та 5000 ии 7000 на бош струва ли си 350лв на бройка..Питах на едно място в София, дават 5% за два Боша 7000, цената е 1330, вижда се в нета. 5%. Пуснах едно питане и до Вимакс. Ако някъде ти дават по-голяма отстъпка за Бош пиши тук или на лични.
Както и от този цитат.
вт апр 19, 2022 11:54 am6osi6 написа: Ползваш си я за Бургас. Ако е за София, предполагам ще трябва да платя и транспорта.За какво ми е да се правя на нещо и половина?
133 лева не са. С бойлера, помпената и другите са около 6000.
https://photos.app.goo.gl/42WPtRivhFhVwRK96
Навън е 8 градуса.
Два бр. Viessmann Vitosol 200-FM.
Имаше съмнения, че специалното покритие може да ограничава добива, което аз не забелязвам. Това може да се установи само ако се направи директно сравнение със старият модел.
Може ли да е от полза някому, г-н.......как ви беше името?
