Нека намерим най-тънките цени.
silent - майстор
чет окт 20, 2022 5:02 pmagj написа:

Освен за кафе става и за ориз :D

За това нещо не бих дал 70 лв и то без батерия....

Изображение
Това жената го купи преди време.Бях готово да я пращам да го враща обратно.Но като видях как работи , даже я похвалих....
Преди време жена ми беше купила една прахосмукачка Айко от Кауфланд за 50лв.....е няма такова дърво....четката и пилих че имаше ръб и вместо да се плъзга по килима все едно кола бутах....като изгоря скоропостижно се зарадвах че се отървах от тоя боклук....
Последна промяна от silent на чет окт 20, 2022 8:47 pm, променено общо 1 път.
Svezar - специалист
чет окт 20, 2022 8:26 pmsilent написа:
За това нещо не бих дал 70 лв и то без батерия....
Всъщност цената е 55 лв. и няма как да е с батерия, като самата батерия е поне 40 кинта ! Иначе за човек който вече си има батерия /или като мен 4 такива / не мисля, че е лоша покупка, все пак това не е прахосмукачка с която да си чистиш къщата ! Онова недоразумение от Кауфланд няма да го коментирам :)
silent - майстор
Цитата е изваден от контекста....аз не само че не съм казал това ....но и жена ми я купи прахосмукачката и аз изразих положително мнение...
Svezar - специалист
Какъв контекст, като това е самостоятелно изречение :?
silent - майстор
Да, ма не съм го казал аз .
cholev - майстор
Отдавна нищо не бях купувал и днес наваксах :-D
Кат' каже жената донеси прахосмукачката или няма да мета и ми става лошо. С този кабеляк мъка. После обезателно с кабела ще събори нещо.
Тезата е, че с акумулаторната всекидневно, а веднъж седмично с пилипса циклона, дето повдига килима :lol:
Веднъж аз изметох и после жената и я одобрява. След вечера съвсем спокойно премахна разни трохи по пода- е да по големи не ще.
Имам и компресора и помпата тип пищол Х20. Супер полезни машинки. С компресора може да донапомпаш и четрите гуми. Помпал съм и гума от нула. С помпата сега си издухвам есенните листа, които се трупат килограми върху колата- паркирам под едно дърво. Взех си и тази да има- ще я дам на сина да седи в багажника.
Чудех се с какво да напръскам в оранжерията, като махна доматите за обеззарязяване- и гледам акумулаторния пулвелизатор. Е още не съм го пробвал, но изглежда ОК
radius - майстор
Леле, Чолев уплаши ме, не смея сега да я купя да не се пристрастя :lol:
Всъщност за същата машина ли говориш или нещо друго от 2 части.
Svezar - специалист
чет окт 20, 2022 8:49 pmsilent написа:
Да, ма не съм го казал аз .
Съжалявам за грешката, но в първия момент реших, че поста случайно е пуснат два пъти , а не че е цитиран ! Е значи коментара ми е към другия колега, които го е пуснал :partyman:
Svezar - специалист
чет окт 20, 2022 9:03 pmradius написа:
Леле, Чолев уплаши ме, не смея сега да я купя да не се пристрастя :lol:
Всъщност за същата машина ли говориш или нещо друго от 2 части.
Опасно си е ! Аз влязох за перфораторчето, а излязох освен с него и с мултифункционалния уред 3 в 1 и една 4 Ah батерия :-D Сега ще трябва да се върна и за един комплект накрайници за тоя уред !
radius - майстор
То добре, че не си влязъл за брецел.

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: