Нека намерим най-тънките цени.
prascho - майстор
пон яну 09, 2023 9:09 pmcholev написа:
пон яну 09, 2023 9:03 pmLazarGanev написа:
С Перленбахер ли го дават или с Аргос?
В момента не ползвам отварачката - купих си 300 бири бекс кен по левче за количество и за удоволствие марочное, което се отваря на ръка (старите бутилки с пружина)
Интересно. 300 кинта за бира, а наскоро пуснаха тяло FPD2 за 285лв. Въпрос на приоритети....

П.П. Исторически, след десетилетие, може да се окаже, че си направил избора на живота си. Drill може да си купиш когато си поискаш, но след войната на Путин въпросната бира може да спре да се произвежда в Руската Федерация....
joro_kem - специалист
пон яну 09, 2023 10:26 pmprascho написа:
... но след войната на Путин въпросната бира може да спре да се произвежда в Руската Федерация....
и откога Хасково е в Руската федерация?
cholev - майстор
пон яну 09, 2023 10:26 pmprascho написа:

Интересно. 300 кинта за бира, а наскоро пуснаха тяло FPD2 за 285лв. Въпрос на приоритети....
Това FPD2 ми е тотално безинтересно- бирата по ме кефи. Ще ти открия страшна тайна. :shock: Дадох 400лв за скромен хотел без СПА + 60лв гориво до Рибарица за Нова година с приятели. Според твойте сметки съм извършил страшна грешка :-D Дет' викаш приоритети.
За това FPD2 ще си купя 75 бири марочное. :lol: Чакам го 3 месеца, че проблем с логистиката
LazarGanev - "Велик майстор"
пон яну 09, 2023 9:11 pmresistbody написа:
Лазаре, тея лидлските измишльотни не бяха ли туист офф.. тя и бирата им като инструментите... миналия ден си взех зеге макита, до сега само съм си мислел, че имам зеге.. даже не си го търся на кой съм го дал да го ползва парксайда... тея клипчета в тубата дето браксайда са по-добри от бош/макита/девалт/милоки са само да си направите по една душевна чикия...

Не мислете че хейтвам... миналия ден пак взех браксайд... просто за 130лв няма каква фреза за тухли да взема, а ще ми трябва само веднъж...
За зегето ти вярвам напълно. И аз съм върнал три машинки от марката и много внимавам вече какво купувам :cool:
ESPACE - майстор
пон яну 09, 2023 9:11 pmresistbody написа:
... тея клипчета в тубата дето браксайда са по-добри от бош/макита/девалт/милоки .....
Много точно име на бранда :supz: :supz:
silent - майстор
Въпрос на приоритети и ползване аз ползвам едно зеге 20годишно спарки убито от работа няколко пъти съм го ремонтирал щото ремонта е без пари частите са без пари и искам от него единствено да реже като ръчен трион...и ествествено че няма да си купя макита ....да не ме е шибал луд....имам лепачка за тръби за 20тина кинта турска ...купих я за една баня за веднъж и ако потрябва...и може ли да си представите вече осма година тръбите са залепени да не говоря че не съм видял никакъв зор с нея...така че не е нужно да си мерите марковите машини в тази тема за хоби инструменти.... отделен е въпроса на колко от вас само инструментите ви са маркови пък ръцете хоби...с две думи който иска да се засяга да се засяга....за всеки влак си има пътници....
Chefo77 - майстор
Какво ти разбира свиня от кладенчова вода ...
silent - майстор
Ми да де...какво се хабите със свинете....мине се замине и току заметете в темата за парксайд да обяснявате колко сме тъпи че купуваме боклуци и мимоходом да се похвалите кви яки инструменти имате....като че ли ние от луната падаме и не знаем какво купуваме....съжалявам но няма да си купя зеге Макита ....не защото е лошо а защото през последните три месеца не помня да съм ползвал зеге....и ако някога трябва да си купя зеге икономическата логика не води до избор на Макита...
Chefo77 - майстор
Не е проблемът, че не знаете какво купувате. Надали някой си мисли, че сте тъпи. Проблемът е, че много добре знаете, но се опитвате да заблудите (успокоите по вашему) и себе си, и другите, че купувате ебаси яката техника. Даже постоянно пускате връзки към някакви псевдотестове, в които ебаси яката техника разбива сини, червени, жълти и сие.
Иначе е много ясно, че като не се използва професионално, няма много смисъл от табели. Но това не ги обезсмисля абсолютно и в дома.
Честно, все едно слушам някой с китайски гуми или с такива на 10 години, да ми обяснява как няма никакъв смисъл като не съм състезател, да наливам пари в нови среден и нагоре клас...
silent - майстор
Проформа оправдание...може да се каже същото и за вас появявате в темата на Парксайд да оплюете марката да се изчеткате един друг за хай левъла дет сте стигнали и да се самоубедите че не сте се прекарали с нещо скъпо кат е можело да минете и по-евтино....въпрос на гледна точка... :-D
Профи инструментите в известен смисъл се обезсмислят ако се използват за работа но рядко или не особено интензивно...
Ако инструмента се ползва не всеки ден и не по цял ден а ограничени минути или за обща неотговорна работа в общия случай малко хора ако са непредубедени ще оценят разликата между Парк сайд или Бош или друго и въобще ще се замислят. Друг е въпроса ако си на поточната линия или по цял ден ти е в ръцете или всеки ден през ден....... така че и за профи работа е относително...аз имам профи инструменти в работата и хоби у дома и точно поради такъв начин на ползване рядко за малко трудно правя разлика ....но това не означава че не я виждам и нямам препочитания.. това е моето мнение...не убеждавам никого в нищо не искам и мен да ме убеждават....
Последна промяна от silent на вт яну 10, 2023 8:17 pm, променено общо 1 път.

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: