Панел 2.7 е голям за 100л бойлер, в общият случай.
Колко литра е новият?
Нормални се нещата, с този хардуер, така както ги описваш.
На този панел бих вързал 200л бойлер, естествено на долната серпентина. Така няма да прегрява лятото, а предвид по големият обем- респективно и по голяма горна серпентина, ще се стопля повече вода, а и по бързо, когато разчиташ на парното.
Не си от вчера в "бизнеса", не разбра ли какво и как?!!
Колко литра е новият?
Нормални се нещата, с този хардуер, така както ги описваш.
На този панел бих вързал 200л бойлер, естествено на долната серпентина. Така няма да прегрява лятото, а предвид по големият обем- респективно и по голяма горна серпентина, ще се стопля повече вода, а и по бързо, когато разчиташ на парното.
Не си от вчера в "бизнеса", не разбра ли какво и как?!!