Нека намерим най-тънките цени.
Indianec 2 - специалист
За малкото менгеме да кажете нещо?
Че строших руското преди време от тъпотия и сега съм без...
Andri01 - майстор
Става за дребни неща. За сериозни железати трябва по яко. Пускат в Лидл и Кауфланд от време на време един вид въртящо,то е добро. Вече 5г. го блъскам, а е живо. :lol:
kr1100 - майстор
пон фев 26, 2024 7:34 pmIndianec 2 написа:
За малкото менгеме да кажете нещо?
Че строших руското преди време от тъпотия и сега съм без...
Има яко голямо БГ , тежи много.
Virtex - майстор
Един път да дебна нещо в лидъла (дробилката) и те да изпратят по една бройка в магазин из целият град...безобразие :-D

Интересното е, че на сайта я няма като 'оферта' от днес, само в брошурата. В магазините никъде нямаше етикет за нея или място, където е била продавана. Всичко друго си беше там от брошурата.
Chefo77 - майстор
Имат телефон - звъниш и питаш къде я има, или пък я заявяваш да ти я пратят някъде.
kr1100 - майстор
чет фев 29, 2024 12:14 pmVirtex написа:
Един път да дебна нещо в лидъла (дробилката) и те да изпратят по една бройка в магазин из целият град...безобразие :-D

Интересното е, че на сайта я няма като 'оферта' от днес, само в брошурата. В магазините никъде нямаше етикет за нея или място, където е била продавана. Всичко друго си беше там от брошурата.
Сутринта имаше в ЛИДЛ на ул. Цар Освободител до Окръжна болница. Сякаш беше 1 бр. Ел фрези имаше поне 8 бр.
gnt69 - майстор
На мен пък ми се счупи ножицата за клони след 6-7 години експлоатация. Обиколих Кауфланд и Лидл ама нямат, има само за храсти. Тая година май още не са я пускали в Лидл. Минах и през строителните вериги в Русе ама те не познават парите и едни мекички ми се струват ножиците. Ако някой може да препоръча някоя марка и модел изпитан. :partyman:
kr1100 - майстор
чет фев 29, 2024 7:02 pmgnt69 написа:
На мен пък ми се счупи ножицата за клони след 6-7 години експлоатация. Обиколих Кауфланд и Лидл ама нямат, има само за храсти. Тая година май още не са я пускали в Лидл. Минах и през строителните вериги в Русе ама те не познават парите и едни мекички ми се струват ножиците. Ако някой може да препоръча някоя марка и модел изпитан. :partyman:
Скоро ще пуснат. Мината година ел фрезите бяха на 3.03 -сега подраниха с 3 дни.
Чакай за Лидл ска. И не я хаби за бадеми ,че си е ехх ло майката с това твърдо нещо.
gnt69 - майстор
чет фев 29, 2024 8:08 pmkr1100 написа:
Скоро ще пуснат. Мината година ел фрезите бяха на 3.03 -сега подраниха с 3 дни.
Чакай за Лидл ска. И не я хаби за бадеми ,че си е ехх ло майката с това твърдо нещо.
Бадемите ги отряза ама в Нара се спъна. Отчупи се половината острие. :partyman:
stefanjor - специалист
чет фев 29, 2024 7:02 pmgnt69 написа:
На мен пък ми се счупи ножицата за клони след 6-7 години експлоатация. Обиколих Кауфланд и Лидл ама нямат, има само за храсти. Тая година май още не са я пускали в Лидл. Минах и през строителните вериги в Русе ама те не познават парите и едни мекички ми се струват ножиците. Ако някой може да препоръча някоя марка и модел изпитан. :partyman:
Миналата седмица в Кауфланд- ул. Т. Кблешков в София имаше на Fiskars за към 40 лв.
Имаше и лидълски.

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: