Здравейте,
На снимката виждате ново строителство и ето така изглеждат тавана и стените.
Какво е това – мазилка или шпакловка, защото има много дупки и неравномерности.
И ако е шпакловка, след като го мина със шкурка, мога ли да нанасям грунд и суперфиниш за изглаждане или трябва да се шпалкова с гипсова смес?
https://i.postimg.cc/GpJWsQmX/What.jpg
На снимката виждате ново строителство и ето така изглеждат тавана и стените.
Какво е това – мазилка или шпакловка, защото има много дупки и неравномерности.
И ако е шпакловка, след като го мина със шкурка, мога ли да нанасям грунд и суперфиниш за изглаждане или трябва да се шпалкова с гипсова смес?
https://i.postimg.cc/GpJWsQmX/What.jpg
