В нарушение си, заедно с другите две коли, защото сте спрели в границите на кръстовището.
Знак В58 е сложен веднага след края на кръстовището.
Понеже в този участък улицата е двупосочна и паркиралите коли пречат на движението.
Сега дали само ти си отнесъл фиш или и другите около теб може само да гадаем.
Поп ринцип този участък е ужасен за минаване и ако мога гледам да го избягвам особено ако е времето за докарване/взимане на учениците.
Знак В58 е сложен веднага след края на кръстовището.
Понеже в този участък улицата е двупосочна и паркиралите коли пречат на движението.
Сега дали само ти си отнесъл фиш или и другите около теб може само да гадаем.
Поп ринцип този участък е ужасен за минаване и ако мога гледам да го избягвам особено ако е времето за докарване/взимане на учениците.