Здравейте,
Един бърз въпрос.
Свалих лирата от банята, .т.к. не искам парно там и няма да поставям нищо след ремонта. Подадох заявлението към топлинния счетоводител и се отписах. Сега обаче искам да изхвърля тази лира, но не знам как се премахва топлоразпределителя, т.к. ме посъветваха да си го запязя понеже е нов от 2024 г. Те не извършват такава дейност. Някакви идеи? От обикновените уредчета на Сименс е.
Един бърз въпрос.
Свалих лирата от банята, .т.к. не искам парно там и няма да поставям нищо след ремонта. Подадох заявлението към топлинния счетоводител и се отписах. Сега обаче искам да изхвърля тази лира, но не знам как се премахва топлоразпределителя, т.к. ме посъветваха да си го запязя понеже е нов от 2024 г. Те не извършват такава дейност. Някакви идеи? От обикновените уредчета на Сименс е.

