Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
hidrazin - майстор
пет юни 26, 2026 12:58 pmvlax написа:
дето правеха китари едно време,той не знае ли нещо с какво са ги лепили.
Че то там още правят китари. ЦЪК
Ма наистина си нямам на идея какви лепила използват и дали въобще използват такива...
Пък и не се сещам за познат дето да бачка там.
Иначе фабриката ми е на 500 метра от вкъщи...
:partyman:
lyubohar - майстор
В лютиерството (поправки по струнни инструменти) се ползва задължително туткал.
Защото някой път се налага отваряне на инструмента.
При фабричните инструменти ползват съвременни лепила.
За лъковете се допуска компромис.При пукнатини гъстите лепила не достигат навсякъде.
nikolson - майстор
Именно за това е chair doctor. Запълва хлабини.
DundyTheCroc - майстор
Кремона ползват някакво американско лепило в момента, не съм го виждал в опаковка, до нас стига само в буркани от балдъзата :-D

Тема "Разреждане на цианакрилатни лепила(каноконлит)?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: