Разбрахме какво да правим с кутиите, но все пак не трябва да похабяваме нищо...
За това ето още една идея за запалените консуматори на бира
Прикачен файл
Recycled-tab-trio.jpg (104.34 KиБ) Видяна 10081 пъти
Прикачен файл
hats.jpg (17.66 KиБ) Видяна 10350 пъти
Прикачен файл
funnyhat.jpg (20.51 KиБ) Видяна 10350 пъти
Прикачен файл
lampshade.jpg (7.79 KиБ) Видяна 10350 пъти
Прикачен файл
placemat.jpg (17.12 KиБ) Видяна 10350 пъти
Последна промяна от ida на пет фев 16, 2007 9:43 pm, променено общо 1 път.