Още една идея за преработка на старите торбички. Предполагап, че се прави "арматура" от тел и се нанизват сгънати парчета от найлона.
Прикачен файл
chicken-mini2.jpg (47.38 KиБ) Видяна 15896 пъти
Прикачен файл
dogbrown.jpg (48.85 KиБ) Видяна 15896 пъти
Прикачен файл
pig.jpg (82.93 KиБ) Видяна 15896 пъти
Прикачен файл
rooster1.jpg (48.57 KиБ) Видяна 15896 пъти
Прикачен файл
chicken-sm3.jpg (23.85 KиБ) Видяна 15896 пъти