Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Biso - специалист
Колега naydenov_e, само да спомена, че климатиците също имат остатъчна стойност и вторичен пазар след демонтаж, при това смятам, че са и най-бързо ликвидни ако се налага.
Т.е. моето мнение е, че са най-изгодната и лесна алтернатива за теб, при малко по-висока първоначална инвестиция съпоставена с другите решения.
Направи си един примерен разчет за планираните срокове на очаквана експлоатация и ще видиш, че след определен период понижените разходни сметки ще наклонят везните в тяхна полза.
Единствено, ако за много кратък срок планираш използването на помещението няма да имаш фактическо откупуване на инвестицията.
Ама това смятам и сам можеш да го направиш с един финансов анализ.
naskov - майстор
Колега BISO,
naydenov_e написа:
Още една подробност, ако се използват климатици, може да има малък проблем (случвало ми се е на други места), защото те реално духат и местят въздуха и други неща заедно с него, а това може д ами пречи.

Тема "отопление на голямо помещение" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: