gogo7777 написа:Ми Наздраве !In vino veritas!
agj нали ти казах, че не искам да споря с теб. Няма смисъл.
и си успял да напишеш най върховните глупости...Да ама да ги прочетеш е лесно, по-трудното е да ги проумееш. Дори и да ти се струват глупости
![]()
Ае наздраве, днес е Трифон Зарезан
Заваряване, ковачеството, студената обработка, тенекеджийството и др.
agj
- майстор
4408 мнения в "Избор на инверторен електрожен"
migatronic
- напреднал
- Мнения: 22
Здравейте колеги предстоими закопуваване на електрожен, и като много други въпросът ми е какъв електрожен да си купя.Спрял съм се на инвенторите на Драгозов и по точно на ARC 140 ,какво може да ме посъветвате.Благодаря ви предварително !
agj
- майстор
- Мнения: 1986
migatronic написа:Здравейте колеги предстоими закопуваване на електрожен, и като много други въпросът ми е какъв електрожен да си купя.Спрял съм се на инвенторите на Драгозов и по точно на ARC 140 ,какво може да ме посъветвате.Благодаря ви предварително !migatronic, твоя никнейм съвпада абсолютно точно ,буква по буква с реномирана марка заваръчни апарати !
http://www.tournai-soudage.com/catalogu ... tegorie1=3
Последна промяна от agj на съб юни 01, 2013 1:43 am, променено общо 2 пъти.
migatronic
- напреднал
- Мнения: 22
Да колега никнейма ми е съштия като датската марка,работя с такива машини и са много добри. И до gogo 7777 колкото до Кракра знаеш че еневъзможно испанците да купят такава машина.И да челсъм много по форома за това все пак се допитвам до вас 

migatronic
- напреднал
- Мнения: 22
Може и да си прав за прнишката ламя, но да ти споделя едно мое виждане много е трудно да накараш испанец да пробва нешто ново, те са свикнали с едно и съшто нешто и това е няма сменяне може да излезе нешто по хубаво но 

agj
- майстор
- Мнения: 1986
migatronic написа:Да колега никнейма ми е съштия като датската марка,работя с такива машини и са много добри. И до gogo 7777 колкото до Кракра знаеш че еневъзможно испанците да купят такава машина.И да челсъм много по форома за това все пак се допитвам до васВярно е че тук хората са доволни от машините Аргомаркет но няма как те да се сравняват с марковите !Щом работиш с Мigatronic и знаеш качествата на марковата техника защо искаш да си купиш китайска машинна -вероятно заради цената ,вярно е че два пъти по евтина но ако я купиш от тук а я ползваш в Испания трябва да помислиш за сервизирането а може би и за още други неща!
migatronic
- напреднал
- Мнения: 22
Точно заради сервиза искам да я купя от България защото ще я използвам за вкъшти.Миналата седмица един дистрибутор тук в Испаниа ни докара ESAB Buddy Arc 180 цената му е 349 евро с 2г. гаранциа и съшто е произведен в китай,мислех и за нея но занеса ли я в Българиа знаеш какво става с гаранциата.
Тема "Избор на инверторен електрожен" | Включи се в дискусията:
Сподели форума:
Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:
Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook:
Имаш нужда от подходящ професионалист за дома?
- Преустройство, ремонт и реновиране
- ↳ Вашите ремонти
- ↳ Кухня
- ↳ Баня
- ↳ Дневна
- ↳ Спалня
- ↳ Детска
- ↳ Градина
- ↳ Коридор
- ↳ Тераса и балкон
- Направи сам
- ↳ Направи сам
- ↳ Ремонтирай сам
- ↳ Къде е по-евтино?
- ↳ Дърводелство
- ↳ Ел. инструменти
- ↳ Металообработване
- ↳ Конкурс "Направи сам 2012"
- Строителство
- ↳ Всичко за вилата
- ↳ Къщи
- ↳ Саниране
- ↳ Хидроизолация
- ↳ Пасивни и нискоенергийни сгради
- Сухо строителство
- ↳ Окачени тавани
- ↳ Преградни стени и предстенни обшивки
- ↳ Сухи и повдигнати подове
- ↳ Декоративни елементи - колони, трегери, сводове и др.
- ↳ Всичко за гипскартона и гипсфазера
- Въпроси и Отговори
- ↳ Полезни съвети
- ↳ Автомобили
- ↳ Партньори
- ↳ Боядисване и Декориране
- ↳ Вентилация, климатици и термопомпи
- ↳ Водоснабдяване и канализация.
- ↳ Всичко за ремонта
- ↳ Електротехника
- ↳ Отопление
- ↳ Газификация
- ↳ Електроника и Схеми
- ↳ Газобетон
- ↳ От всичко по малко
- ↳ Компютри и периферия
- ↳ Уеб дизайн, PHP, MySQL, JavaScript, HTML..
- ↳ Мобилни устройства, GSM-и
- ↳ Нека се запознаем
- ↳ Recycle Bin
- Статии
- ↳ Практични решения
- ↳ Качване на снимки
- ↳ Какви статии искате?
- ↳ Готварство, туршии и зимнина
- ↳ Отмора и шеги
- ↳ От нищо нещо
- ↳ Не е за вярване
- ↳ Литература
- ↳ Връзки към Интересни сайтове
- Магазин
- ↳ Препоръки и Мнения за он-лайн магазина
- ↳ Крадeни инструменти !!!