Chefo77 написа:Едит: Днес минах през магазин за елматериали, купих още 2 двойни конзоли. Пробвахме на място - проблеми няма. Въпросът е: Защо в магазина Уника-та бяха с грозни поцинковани метални рамки, а мойте вкъщи са пластмасови?Като вземах Униката за вкъщи я купувах на отделни модули, като всеки контакт и ключ беше опакован в кутийка от мека прозрачна пластмаса и запечатан с метално фолио на гърба - като в блистер за хапчета. Отделно поцинкованите монтажни рамки и отделно бяха декоративните за отгоре.
Втори едит: А да не би случайно контактите, които се продават "голи", т.е. без декоративната пластмаса, да са за вграждане, а тези с пластмасата да не стават точно поради тази причина?
Вземал към и комплект ключ с пластмасова монтажна рамка с фиксибажи зъбци, който е опакован по друг начин - прекаран е през един картон и е увит със стреч фолио.