Най - вълнуващия въпрос зимно време.
LazarGanev - "Велик майстор"
Това и е хубаво на демокрацията, че всеки може да си харчи парите като поиска. Ще чакаме отзиви :)
Това означава ли че няма никаква информация за тези продукти и не са познати на българския пазар.
filmatoplo - майстор
:) Я си купи Грейко че да не се оплакваш цяла зима от Марели -Голден Фаер .
filmatoplo - майстор
Продава ли се още този модел Пелетерм , относно това дали ще топли 1000 литра вода -да ще ги загрее за 1,5 -2 часа .
s_s1 - специалист
Така много лесно ще се определи каква мощност се отдава към топлата вода и какъв ще е разхода на пелети.
filmatoplo - майстор
Понеже инсталациите са предимно по хотели с 10-20 бани та се нуждая от малко повече мощност и по бързо загряване -ползвам минимум 25 киловатови горелки , средно 32 киловатови .За БГВ ползвам предимно горелки ГП4 Ерато поставена на всякакви котли .Времето за загряване зависи от конфигурацията котел горелка ,литраж мощност ,от температурите на водата при старт ,качество на пелети и така.
LazarGanev - "Велик майстор"
Добре де, кажи точно за кой модел става дума. Преди имаше един стар модел Пелетерм 25 - за него ли става дума или за сегашната Даконера 25кВт, която на някои места я наричат Пелетерм?
filmatoplo - майстор
Освен Пелетерм 30 ако имаше с мощност 5-20 или поне 5-25 щеше да е супер .
LazarGanev - "Велик майстор"
Да, това е старият Пелетерм. Ами добър си е и цената му е добра като гледам, ще ти върши работа.

Тема "Котел на пелети?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: