Забравих да напиша че единственото нещо за което ме е яд е че не успявам да достигна температурите на Kuuuuul
И най важното да не забравя да ви благодаря на всички които ми помогнаха със снимки и съвети за изграждането на системата! Благодарско на целия форум че е събрал толкова добри и гениални хора на едно място
И най важното да не забравя да ви благодаря на всички които ми помогнаха със снимки и съвети за изграждането на системата! Благодарско на целия форум че е събрал толкова добри и гениални хора на едно място