Горелката се монтира успешно на Атмоса -Но на долната вратичка , работи много добре и кпд е добро , съдя по изходяите газове , нормален разход и тем подобни .Не се монтира ная горната врата -защото долната камера не се ползва така за топлообменник а само за пепелник . 
filmatoplo, сигурен ли си? Дай някоя снимка.
от години следя чешките форуми и всички монтират горелката горе. Продават се фабрични такива врати.
Долната камера е изцяло от шамот и там няма топлообмен.

