Нека намерим най-тънките цени.
borkata99 - специалист
алцек написа:
В Русе има в два магазина пневматични ексцентър шлайфове.
Дааааа, но нямат извод за включване на прахосмукачка................
Ще се чака другия модел :)
lov - майстор
vasko9999 написа:
Гледам че в Lidl Service са пуснали ПРАХОСМУКАЧКА ЗА ПЕПЕЛ PAS 900 A1 (http://www.lidl-service.com/cps/rde/SID ... 20900%20A1).0т доста време се оглеждам за такава прахосмукачка,като се има в предвид че освен за пепел ще я използвам в работилницата,за строителни отпадъци,трици и др.Май за пръв път пускат 900 ватова с 160mabr засмукваща мощност,предната гледам че е 500ватова с 125mabr.Ако може някой да сподели от предни модели как се представя ще бъда благодарен.Как стой въпроса с филтрите,лесно ли се почистват и има ли нужда от честа смяна(както знаем на лидл-ските неща консумативите са малко трудни за намиране),може ли прахосмукачката да се ползва в стая(задържа ли пепелта,прахоляка без да го "изпусне" в стаята,или трябва да се ползва само на открито).И на последно място някой ако има добри впечатления от друга марка (не лидълска) прахосмукачка за пепел ще се радвам да сподели.
Имам я още първия път като я пуснаха. Точно за да си чистя уж камината но я подкарах и по строителни мероприятия. Много зле от към филтрите хартиен и след първото чистене на пепел е тотално задръстен. Нови така и не видях да продават а и като го гледам ще искат майка си и баща си за него.
Изхвърлих металната кошница и ползвам едни други подобни филтри с три пъти да не кажа и четири по голяма работна площ и още по финна пропускливост. Но са ми без пари благодарение на сина. Че на всичко отгоре го завивам и него с още един по груб за да не се затлачва толкова бързо. Кога е много финен пепеляка наливам 2 пръста вода на дъното макар че пише да не се прави това в упътването. Това кога я ползвам с каналорезача. Все им се каня да видя да стъкна нещо като циклон ма май няма да е скоро.
dpp - специалист
stanzx написа:
За същите пари в момента има Тефал грил тиган в Кауфланд. Ползвам го от 2-3 години и е супер. Само му прецаках покритието с метални лъжици/щипки та ще се взима нов.
ТЕФЛОН не искам! Питам за керамичен такъв..
nikolson - майстор
Не че нещо, но какво сте луднали по тия емайлирани (тъй де, керамични) съдини. Вечни, за същите пари. Всичко друго е маркетингови мурафети.
profesionalist_wood - майстор
Chefo77 написа:
profesionalist_wood написа:
Ае ве,някой виждал ли е в лидълите пневматичен ексцентричен шлайф? :?
На 298 страница писах, че в Лидл Възраждане има поне 30 броя такива. Следователно е виждал :) PDEXS 150 A1 е модела.
Ама някой пробвал ли ги е дали са читави? :?
profesionalist_wood - майстор
borkata99 написа:
алцек написа:
В Русе има в два магазина пневматични ексцентър шлайфове.
Дааааа, но нямат извод за включване на прахосмукачка................
Ще се чака другия модел :)
Това да не ти е Фестуул че да обира коректно прахоляка :lol:
dpp - специалист
nikolson написа:
Не че нещо, но какво сте луднали по тия емайлирани (тъй де, керамични) съдини. Вечни, за същите пари. Всичко друго е маркетингови мурафети.
Не може да се готви без мазнина - ЗАГАРЯТ!
fore - майстор
Неръждавеиката- 18/10 е идеална от към безвредност. Не реагира и не прави вредни окиси дори при загряване. Ако е от по тънката може да се пробие при системно загаряне. Проблема и е че загаря и не е удачна за пържене и тем подобни.
Тефлонът е вреден когато се загрява. Канцерогенен бил. Не трябва да се чисти с остри предмети защото се изтърква. Алуминиевите емаилирани съдове с керамично покритие са добри. Дори и да падне керамиката, отдолу е алуминии и няма да изгние като железните емайлирани с боя съдове. Безвредни са и при загряване и не залепва храната към тях при готвене и пържене.
veribela - специалист
dpp написа:
nikolson написа:
Не че нещо, но какво сте луднали по тия емайлирани (тъй де, керамични) съдини. Вечни, за същите пари. Всичко друго е маркетингови мурафети.
Не може да се готви без мазнина - ЗАГАРЯТ!
Тогава си купи Zepter ! Ама няма да ти хареса цената.
nikolovvd - майстор
По скоро жената няма да е доволна, защото цял живот ще си гледа Цептера. :lol:

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 2" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: