Колега разгледах котлите на които си се спрял.котлите са много хубави и качествени.като гледам търсиш нещо което ме заема много място.
Ноо ще имаш проблем при горенето на слънчогледови пелети защото на никой от котлите не пише че има система за самопочистване(и не само с въздух).разгледах и горивните им камери и не видях система за механично почистване,а за слънчогледа си трябва стабилна система за почистване.избираш дали да се топлиш с тези котли само със дървени пелети или да питърсиш още малко за да гориш и слънчоглед.лошото е че аз съм за първа година на слънчоглед и не мога да ти кажа дали само цената им е предимство
Поздрави
Ноо ще имаш проблем при горенето на слънчогледови пелети защото на никой от котлите не пише че има система за самопочистване(и не само с въздух).разгледах и горивните им камери и не видях система за механично почистване,а за слънчогледа си трябва стабилна система за почистване.избираш дали да се топлиш с тези котли само със дървени пелети или да питърсиш още малко за да гориш и слънчоглед.лошото е че аз съм за първа година на слънчоглед и не мога да ти кажа дали само цената им е предимство
Поздрави
