шоп написа: Въпрос на гледна точка.Имах предвид добра отстъпка, затова съм цитирал ценови листи на Елдом. Турските има ли ги в Solar Keymark?
Според мен цената никак не е добра.
6osi6 написа:Колега, плащането на мито ,ДДС и транспорт ...като и транспорта се обмитява от нашата митница нещата ще отидат над 1000лв и според мен не влиза в бюджетната категория.А и на баба лютеницата и на дядо виното не са сертифицирани,но това не означава че са лоши...lz2skt написа:За нашите условия и възможности турските алуминки са идеални при цена 220 лвЗа 220 лева колко енергия дават зимно време?
Който търси ефтино, без гаранция, за 400 $, без мито, ДДС и таксата за 50 кг. пратка, може да се вземе 12 тръбен колектор с характеристисите и изгледа на Wolf.
300 $ са с иноксови тръби.
http://linuoparadigma.en.made-in-china. ... ystem.html
Имат си и тестове в Keymark.
