jabi написа:Съгласен съм,но когато дойде на място един (майстор) ми заяви че ми трябват оп 30 глидера на 600мм минимум за 24кв.м стая и по20-22глидера за 18кв.стая и котел от 42-45кв.Има определени измамни модели с който твоя майстор е близо до истинатакато мощност.Е видя ми се излишно презастраховане с котел 45кв. за къща 270 кв. с изолация 10см. и добра дограма.
syncho написа:... ти само кажи какъв искаш. просто са ми минали доста през ръцете и като марки и като мощности. Всеки си има плюсове и минуси.Имам 6 консуматора - 5 радиатора с обща мощност 16500 вата и бойлер 80 литра. Предложи ми модел като за мен (по възможност с повече плюсове
