Здравейте! Искам да попитам за къща 85кв.м. без изолация на стени и таван със стари дървени прозорци, без включен бойлер към системата, колко киловата камина ще ми е нужна...10 или 14 киловата към водната риза? Къщата е двойна, като нашият дял е изцяло южно изложение, при нас зимата е мека, живеем в Пазарджик. Камината ще работи постоянно, защото постоянно има хора в къщи и ако е 10 киловата, може би ще работи на пълна мощност и не зная дали е добро или лошо за самата камина. Въпросът е да изкара идващата зима, догодина живот и здраве, ще се правят изолации и ще се сменят дограми. Спрял съм се на Равели.
Благодаря Ви предварително!
Благодаря Ви предварително!
Последна промяна от Перелик на чет юли 28, 2016 10:58 pm, променено общо 1 път.


