Това е летен режим. Но представи си зимата времето е топло, бойлерът вързан като радиатор, но стайният термостат не позволява на горелката да работи. Водата в бойлера свърши, какво правиш? Включваш на ток?
Привет, моля мнение за това http://www.opop.cz/black-star.
Благодаря


