Какво точно ще се случва при достигане на зададената температура .платката ли ще играе роля на термостат с датчик ,или пак трябва да се купи и свърже външно такъв.Да поиграем - на трета степен сме и достига зададената температура - какво се случва .
filmatoplo написа:Какво точно ще се случва при достигане на зададената температура .платката ли ще играе роля на термостат с датчик ,или пак трябва да се купи и свърже външно такъв.Да поиграем - на трета степен сме и достига зададената температура - какво се случва .Колко ще е полезно не знам, но ще има още една камара настройки. 10/5/0 за стайния режим, график от колко до колко часа каква температура да държи. Интересно как ще взема решение за мощността при положение, че има данни за температура на водата и в стаята - коя е приоритетна?
В тая връзка - като се влезе в настройките, може ли да се излезе бързо? Примерно стигам до данните за Power3, сменям каквото искам. После трябва да цъкна F още 6-7 пъти докато изляза. Ще се затворят ли сами, ако остане по средата?