Всичко свързано с въздушния поток, който дишаме.
imegogo - специалист
здравейте преди седмица си слжих климатик хитачи инверторен 10ка японски за моя изненда като го включих и като поработи и навакса температурата като спре компресора и остане само на винтелация запчва да мирише много неприятно пишете ми на какво може да се дължи ча аз нищо не разбирам от климатици
ssi - специалист
На "влажно" ли мирише? И моя е така. Предполагам е от конденза който се образува докато изстудява и от разни запрашавания по радиаторчето. Ако му направиш профилактика предполагам няма вече да го усещаш. Даже ще мирише на хубаво, ама пак си е за известно време.
egx - специалист
e и моя Midea е същия.Вярно като беше нов преди година нямаше такива работи или поне не съм забелязал.Трябва да му направя профилактика.Е и само ако почистиш филтрите пак има малка разлика !
FMaster - специалист
Щом ти замирише сваляш един градус температурата ... това е лека ;)
(под секрет: само при калпави климатици е така) :wink:
mitko414 - специалист
Ако му направиш профилактика предполагам няма вече да го усещаш.
Каква профилактика? Климатика на човека е НОВ.

@imegogo. Опиши по-точно на какво мирише и пусни тема във форума на http://forum.setcom.bg/index.php?board=60.0, този форум го четат специалисти по климатична и хладилна техника предполагам, че ще ти дадат по-смислени отговори, отколкото нашите потребителски мнения.
ssi - специалист
Нов , ама кой знае къде е прашясвал отворен някъде (или е бил на някоя витрина.
egx - специалист
нов , нов ама не забравяй че живеем в абсурдистан.тука трябва братче да разбираш от всичко , за да си го или правиш сам , или поне да не те излъжат.

Тема "неприятна миризма от нов климатик" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: