Май е време да изтупаме темата от прахта
Възложиха ми за задача да проверя кои са най добрите плоски панели. До колкото си спомням когато избирах моите, се носеха много добри отзиви за Бош и Висман.
Трябват ми 2 панела за 2 бойлера по 120л. Всеки панел ще си има собствен бойлер. Значи панела трябва да е с по големи размери и предполагам трябва да има запас от енергия. Щом бойлера е 120л то панела сигурно трябва да отговаря за 150л.
Панелите ще се използват само през лятото.
Можете ли да предложите нещо добро и качествено
Възложиха ми за задача да проверя кои са най добрите плоски панели. До колкото си спомням когато избирах моите, се носеха много добри отзиви за Бош и Висман.
Трябват ми 2 панела за 2 бойлера по 120л. Всеки панел ще си има собствен бойлер. Значи панела трябва да е с по големи размери и предполагам трябва да има запас от енергия. Щом бойлера е 120л то панела сигурно трябва да отговаря за 150л.
Можете ли да предложите нещо добро и качествено