Най-добре чиста водичка. Няма по-топлоемко и евтино от нея
Няма помпи за пълнене, няма смяна на флуида през 4-5 години, не ти пука дали системата е вдигнала 150 или 200 градуса....няма да се преебе пропиленгликола от прегряването.
Няма помпи за пълнене, няма смяна на флуида през 4-5 години, не ти пука дали системата е вдигнала 150 или 200 градуса....няма да се преебе пропиленгликола от прегряването.
