чет юли 26, 2018 12:25 pmagj написа: Този път успях да се добера до шублер. https://www.kaufland.bg/aktualni-predlo ... 52103.htmlНищо особено .като му падне батерията= шах. Толкова ли не можете да работите с нониуса на шублера?
Сина е в отпуск, и го пратих да ми взема един.Дано си заслужава
 Батериите не ги мисли карам по половин година при интензивно ползване и ги сменям профилактично а и то зависи с каква батерия е.
  Батериите не ги мисли карам по половин година при интензивно ползване и ги сменям профилактично а и то зависи с каква батерия е.И като стана въпрос за модели не си купувайте такива които трябва всеки път да ги стартираш ръчно от бутона. Тези са най глупавото нещо. Ако имам такъв предпочитам механичния пред него. Освен че е губене на време но и всеки път трябва да внимаваш дали е нулиран.Иначе стават много големи фалове.


 Рано ли късно и това ще стане,ако не си безсмъртен естествено
  Рано ли късно и това ще стане,ако не си безсмъртен естествено  