• 1
  • 2
Ел. инструментите. Консумативи.
ctsvetanov - помощник
https://www.olx.bg/ad/akumulatoren-vint ... 7Ddg1.html --->Дали това е реплика , в което съм почти сигурен
ctsvetanov - помощник
През моя трудов живот , не съм виждал ЖЪЛТО ЗАРЯДНО НА DeWALT ! Не съм сигурен , че имат захранващо напрежение . . .24V. 18 мисля е най-високото !!!
plamen6703 - майстор
Има батерия 24 волта, но в случая става дума за менте продукт! :partyman:
ctsvetanov - помощник
чет фев 07, 2019 7:21 pmctsvetanov написа:
През моя трудов живот , не съм виждал ЖЪЛТО ЗАРЯДНО НА DeWALT ! Не съм сигурен , че имат захранващо напрежение . . .24V. 18 мисля е най-високото !!!
Как да процедираме в този случай. . . .???!!! Мамят ни постоянно !!! Да кажа , че не е нищо лично . . . .може !!! Но то става веднага лично , след като получих категоричен отговор от търговеца ( вече има и по ниска цена от неговата ) . . . .за доказателство --->прикачения файл !
Прикачен файл:
Dewalt.png
ctsvetanov - помощник
чет фев 07, 2019 7:27 pmplamen6703 написа:
Има батерия 24 волта, но в случая става дума за менте продукт! :partyman:
https://www.olx.bg/ads/q-%D0%90%D0%BA%D ... ption%5D=1 . . . . . .МЪТНИТЕ ИСТИНИ !!!
gnt69 - майстор
чет фев 07, 2019 7:38 pmctsvetanov написа:
.МЪТНИТЕ ИСТИНИ !!!
Ти хвана ли промоцията или не можа.
plamen6703 - майстор
чет фев 07, 2019 7:31 pmctsvetanov написа:
чет фев 07, 2019 7:21 pmctsvetanov написа:
През моя трудов живот , не съм виждал ЖЪЛТО ЗАРЯДНО НА DeWALT ! Не съм сигурен , че имат захранващо напрежение . . .24V. 18 мисля е най-високото !!!
Как да процедираме в този случай. . . .???!!! Мамят ни постоянно !!! Да кажа , че не е нищо лично . . . .може !!! Но то става веднага лично , след като получих категоричен отговор от търговеца ( вече има и по ниска цена от неговата ) . . . .за доказателство --->прикачения файл !Dewalt.png
Правилно ти е отговорил, не е реплика, а чисто менте! :partyman:
ctsvetanov - помощник
чет фев 07, 2019 8:40 pmgnt69 написа:
чет фев 07, 2019 7:38 pmctsvetanov написа:
.МЪТНИТЕ ИСТИНИ !!!
Ти хвана ли промоцията или не можа.
Притежавам абсолютно оригинален перфоратор отпреди 10 и повече години на DeWALT , но ми е интересна наглостта на дребните търгаши , за това ( не е срамно ) , поисках второ , трето мнение ! Не ме е интетесувала промоцията ! Интересуваше ме границата на коректност , но уви. . . . !!! Ако кажа , че не съм попадъл на ментета , ще излъжа ! От Алиекспрес купих li-ion 2500 mah клетки , и чаках 5 часа да заредят , и . . . 0 заряд ! Хванаха ме бесните и цепнах една . . . . сигурен съм , че няма да се сетите какъв им беше пълнежа , . . . . . . БРАШНО ! Така , че . . . . . поне сега в такива ситуации по- бързо намираме информации . . . . ! Благодаря на споделилите !
gnt69 - майстор
чет фев 07, 2019 10:08 pmctsvetanov написа:
Благодаря на споделилите !
По цената ще ги познаеш. Ето един оригинален вярно не е на 24 волта а само 18 ама истински.

ЦЪК
  • 1
  • 2

Тема "Реплики DeWALT" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: