чет фев 14, 2019 3:30 pmmiliad написа: Strida, ако ползват акрилна боя ще постигнат ли задоволителен резултат с валяк?Ако боята е на база разредител и е двукомпонентна (каквато и препоръчвам за пистолет) с валяк няма шанс, заради втвърдителя става трудна за работа. С валяк най-добре става водно, най-добре се "разлива", но ако трябва да съм честен, не бих заложил на воден основа за кухня!
чет фев 14, 2019 2:37 pmbogdanova7 написа: Благодаря на тези с полезни мнения.На останалите - не взимайте една тема във форум толкова навътре,не си струва.Във всички форуми, в частност и в "Направи си сам" има създаден някакъв етикет на общуване, който се формира от пишещите в него.
....
Отново благодаря на включилите се!
Има редовно следящи, има изказващи се по всякакви въпроси, има критикуващи и несъгласни с всичко... абе цветна работа.
Хубавото е, че от всички може да научиш нещо полезно... поне в този форум.
За да споделят опит обаче е нужно да се подходи деликатно и с уважение. Всички тук са доказалим че не си крият "ноухауто" и са склонни да го споделят, но само ако насреща има желаещ да слуша. Не е задължително да изпълни каквото го посъветват.
Получи доста полезни съвети и конструктивна критика.
Дано успееш да завършиш проект "Боядисване на масив" и разбира се да си доволна от крайния резултат

Хубаво ще бъде ако покажеш и снимки ... особено ако занапред мислиш пак да се обръщаш за съвет
