Ако ръждата е чак такъв проблем, джилязото се "запечатва" с 10% разтвор на някаква киселина- винена, лимонена, ябълкова.....Френския чугун ма научи на тая "неволя".
Може и други начини да има ама не ги знам.
Може и други начини да има ама не ги знам.
