Нека намерим най-тънките цени.
agj - майстор
чет юни 06, 2019 9:17 pmпишман_майстор написа:
Взех перфораторчето на 12в.....
Заключение: подходящ за предимно инцидентна работа, за закачане на картинки и пердета .
Жената го хареса и няма да го връщаме :D
Ся остава картини и пердета да пуснат у Лидъла... : :lol:
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
пет юни 07, 2019 9:24 amagj написа:
чет юни 06, 2019 9:17 pmпишман_майстор написа:
Взех перфораторчето на 12в.....
Заключение: подходящ за предимно инцидентна работа, за закачане на картинки и пердета .
Жената го хареса и няма да го връщаме :D
Ся остава картини и пердета да пуснат у Лидъла... : :lol:
Че то си има, картини и пердета
koveslav - майстор
пет юни 07, 2019 8:33 amпишман_майстор написа:
Да не се окажат "японските" джаули, да нямат много общо с "лидл-ските" джаули....
Аз пробвах в един магазин Милуоки 1,1J на 12v батерия,ами пробива си мъжката в плътен бетон и то много по-добре от ударните бормашини които съм хващал.Но и не може да се очаква да пробива като машини с над 2J удар.
kozl - майстор
пет юни 07, 2019 9:58 amn_a написа:
пет юни 07, 2019 9:24 amagj написа:
чет юни 06, 2019 9:17 pmпишман_майстор написа:
Взех перфораторчето на 12в.....
Заключение: подходящ за предимно инцидентна работа, за закачане на картинки и пердета .
Жената го хареса и няма да го връщаме :D
Ся остава картини и пердета да пуснат у Лидъла... : :lol:
Че то си има, картини и пердета
Кой какво заглежда в Лидъла :?
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
пет юни 07, 2019 5:46 pmkozl написа:
пет юни 07, 2019 9:58 amn_a написа:

Че то си има, картини и пердета
Кой какво заглежда в Лидъла :?
Туй, ако е камичЕ в мойта градина - тц! :-) Сичко гледам, а картини, истински имам свръх...

п.с. Преди години, отдавна, имах ТВ и гледах някакви предавания странни... Дизайнер, с малък бюджет, правеше от старндартна "соц" панелка "модерно" жилище... и всичко купуваше от Супермаркета!!! Брах, туй чудо дойде и у нас... Ха-ха-ха...
cat - специалист
Зегето от вчера не става , вземах го и пробвах криви доста ряза . Колеги не бъркайте моторните коси с храсторез , храстореза с циркулярният диск събаря тънки до 16 см дървета и самото косене с машините е различно .
пишман_майстор - майстор
cat написа:
храстореза с циркулярният диск събаря тънки до 16 см дървета
16 см дървета ли? Да не е някаква грешка?
П.п. имам солиден стаж с резачки и храсторези . Сериозен съм.
cat - специалист
Два ряза по 8 см от двете страни диска е с диаметър 200 мм на Щил 460
пишман_майстор - майстор
Да, знам, че има начин. Но такъв размер никой никъде не препоръчва , че става за рязане. Отделно е игра, обикаляне и тънки преценки.
Аз си позволявам до 7-8 санта, пак с мощен храсторез . Оттам нагоре се справям много по-лесно и бързо с моторен трион
DMN - майстор
cat написа:
Зегето от вчера не става , вземах го и пробвах криви доста ряза .
За този модел зеге не знам дали го има това, но имам едно зеге от предните модели, на което има винтче от дясната страна за центриране на лазера. Това винтче е наред с другите винтчета, които стягат двете части на корпуса и е малко трудно човек да разбере за какво е. Аз го разбрах едва когато реших да разглобя зегето :-D . Така че огледайте се, може и на този модел да има такава опция.
Основата също има опция да се центрира под различен ъгъл, оттам също може да се получи едно "осово" нецентриране, иска се малко оглеждане...Но пак казвам - говоря за един от предните модели, но подозирам, че и на този модел може да е същото :) .
:partyman:

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: